Om oss

Företaget drivs av kompetenta medarbetare med flera års erfarenhet från ledande positioner inom ekonomi och administration. Våra kunder finns inom många olika branscher och vi kan hjälpa till både med ekonomiska och administrativa lösningar på distans eller låta någon av våra erfarna konsulter bemanna på plats.

 

Jobba hos oss

I takt med att våra uppdrag ökar söker vi nya kunniga och kompetenta medarbetare.
Skicka din ansökan till oss idag, rekrytering sker löpande.
Carina Jägenstedt Bismut
Grundare
Tel: 070 799 15 77
carina.jagenstedtbismut@adexter.se
Susanne Helenius
Grundare
Tel: 070 341 11 62
susanne.helenius@adexter.se
Fredrik Helenius
Ekonom konsult
Tel: 070 255 95 73
fredrik.helenius@adexter.se  
Julia Airlend
Redovisningsekonom
Tel: 073-878 40 20
julia.airlend@adexter.se
Ahsin Raza
Redovisningsekonom
Tel: 073 641 78 02
ahsin.raza@adexter.se
Lena Berthlin
Redovisningsekonom
Tel: 073 600 26 88
lena.berthlin@adexter.se
Lisa Andreason (FL)
Redovisningsekonom
Tel: 073 870 06 87
lisa.andreason@adexter.se
Johanna Bäckström
Redovisningsekonom
Tel: 073 870 06 87
johanna.backstrom@adexter.se
 
Carina Theander
Redovisningsekonom
Te: 070 27 27 454
carina.theander@adexter.se
Agneta Ålin
Redovisningsekonom konsult
Tel: 070 27 27 454
info@adexter.se